Poznaj DobrzeUmeblowani.pl

Trafiłeś do nas, ponieważ zapewne masz swoją wizję tego, jak powinna wyglądać przestrzeń, w której się obracasz. Chcesz się w niej czuć dobrze, komfortowo, bezpiecznie, chcesz by Cię inspirowała, uspokajała, pobudzała. To właśnie w niej będziesz przeżywać dobre i złe chwile. A może właśnie nie wiesz, czym powinieneś się otaczać, by odczuwać te emocje? Zaufaj nam, a pomożemy Ci odnaleźć Twój cel i osiągnąć go bez problemu – razem z dobrzeumeblowani.pl

Kim jesteśmy?

W skład zespołu dobrzeumeblowani.pl wchodzą projektanci, stolarze, monterzy i inni specjaliści, którzy dzięki swojej pracy i pasji produkują Twoje wymarzone meble. Wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń ma do spełnienia ważną misję. Kochamy meble, uwielbiamy rozmawiać z najlepszymi projektantami i producentami, dzielić się z nimi naszymi pomysłami i dostarczać je naszym Klientom. Od 2001 roku, czyli już od prawie 17 lat budujemy konsekwentnie swoją markę jako firma, dbająca o dobry styl i wysoką jakość wykonania, zarówno w asortymencie, jak i w obsłudze Klientów. Poszukujemy wciąż najlepszych rozwiązań meblowych przy zachowaniu najatrakcyjniejszych cen.

Jak to robimy?

W naszej ofercie znajdziesz wiele mebli – zaczynając od klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, poprzez sprawdzone i popularne fasony, na innowacyjnych i śmiałych wzorach kończąc. Zajmujemy się również produkcją mebli, które jesteśmy w stanie dopasować do Ciebie. Nasze realizacje doczekały się kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów oraz uznania branży (m.in. zwycięstwo w konkursie na najładniejsze Studio Kuchni Black Red White). Doskonale wiemy, o czym myślisz. Z dobrzeumeblowani.pl znajdziesz rozwiązanie dla swojego domu lub biura. Dysponujemy swoją flotą samochodową i możemy wnieść oraz zamontować Twoje meble, dzięki czemu możemy czuwać nad całym procesem zamówienia - od Twojego pomysłu do rozstawienia Twoich mebli w Twoim domu lub biurze.

Gdzie nas znajdziesz?

Sklep internetowy to rzeczywistość – po drugiej stronie monitora znajdziesz prawdziwych znawców tematu aranżacji wnętrz. Jesteśmy w Internecie pod adresem www.dobrzeumeblowani.pl. Przede wszystkim jednak zapraszamy Cię do naszego salonu firmowego, który mieści się w Pszczynie przy ul. Górnośląskiej 15. Nasze studio kuchenne jest jednym z największych na Śląsku, a całkowita powierzchnia sklepu wynosi prawie aż 2000 m2. Możesz nas tam spotkać codziennie w godz. 09:00 -17:00, w soboty w godz. 09:00 – 13:00.

Rozgość się na naszych stronach. Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami!

Waluty

Tel: +48 608 200 200 | Email: biuro@dobrzeumeblowani.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl