Czas i koszty dostawy
 

Doskonale wiemy, że kiedy dokonałeś już u nas zakupów swoich wymarzonych mebli, to chciałbyś się z nich cieszyć jak najszybciej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś nie musiał czekać na zakupy więcej, niż jest to niezbędne do odpowiedniego przygotowania i dostarczenia Twojego zamówienia.

Do kwestii dostawy i transportu naszych mebli przykładamy równie ogromną uwagę, jak do jakości i bogactwa naszego asortymentu sklepu dobrzeumeblowani.pl. W związku z tym jesteśmy bardzo wymagający dla naszych dostawców i wybieramy tylko najlepsze firmy transportowe. Aby mieć proces logistyki stale na oku, stworzyliśmy własny system dostaw i dzięki rozbudowanej flocie samochodowej, sami jesteśmy w stanie dostarczyć nasze meble. Wiemy, co zrobić, aby szybko, sprawnie i bezpiecznie przywieźć Twoje zamówienie. Do tego starannie pakujemy towary i zabezpieczamy je najlepiej, jak potrafimy, niezależnie od trasy, jaka ich czeka.

Współpracujemy ze specjalistyczną firmą, zajmującą się spedycją meblową oraz z firmami kurierskimi. Paczki do 30 kg wysyłamy kurierem. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie dostaw,sprawdź naszego FAQ lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (patrz Kontakt)

Koszt dostawy

Opłata za dostawę jest zależna od wymiarów paczki, jej ciężaru oraz wartości zamówienia. Usługi dodatkowe, jak wniesienie mebli lub ich montaż są wyceniane indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić ich warunki, dostosowane do Twoich potrzeb. 

 

Czas dostawy

Czas dostawy jest zależny od czasu realizacji zamówienia, tj. dostępności towaru na magazynie dobrzeumeblowani.pl lub stanów magazynowych producentów. Meble na zamówienie posiadają indywidualnie ustalony termin realizacji. Pamiętaj, że maksymalny czas na realizację zamówienia to 70 dni roboczych, a zdecydowana większość zakupów jest dostarczana znacznie przed tym terminem. Kiedy skompletujemy Twoje zamówienie, zostaniesz poinformowany o przekazaniu go wysyłki – dostaniesz od nas e-maila ze szczegółami oraz sprawdzisz status na swoim koncie Klienta na stronie dobrzeumeblowani.pl.

 

Waluty

Tel: +48 608 200 200 | Email: biuro@dobrzeumeblowani.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl